Extra výbava


Sledujeme-li reklamy v televizi, které se týkají nových aut, můžeme někdy zajásat, jak nám to pěkně ty ceny klesají. Občas to skoro vypadá, že nové auto můžeme pořídit pomalu za babku.
Audi R8

Než si ale otevřeme lahev sektu a začneme vybírat náš bankovní účet, případně přemýšlet, kde si na to auto půjčíme a jak ho zafinancujeme, musíme se zamyslet nad tím, co všechno je již obsaženo v základní výbavě, kterou za tu úžasně nízkou cenu dostaneme. To je třeba si spolehlivě zjistit, abychom si domů nedovezli něco, s čím pak nebudeme chtít jezdit. Každá další věc a dovybavení nás bude totiž pravděpodobně stát dost peněz a cena bude strmě šplhat vzhůru.


Každá automobilová firma a každý typ auta to má trochu jinak, přesto si pojďme vyjmenovat pár věcí, které by ve výbavě neměly chybět, protože se nám budou při běžném provozu hodit a zpříjemňovat nám cestování naším novým vozem.

·         Tažné zařízení

Plánujete-li nějaké opravy, přestavby, nákup větších věcí, bude se Vám jistě hodit, abyste si nemuseli špinit vnitřek vozu nebo odírat střechu, uložíte vše pohodlně do vozíku.

·         Střešní nosič 

Máte-li větší rodinu a jezdíte rádi na lyže, je třeba dát někam rakev.

·         Vyhřívaná boční zrcátka

·         Vyhřívané přední sklo

·         Vyhřívané sedačky

Kdyby člověk žil na jihu, nic vyhřívaného by si pořizovat nemusel. Ale v našich mnohdy drsných klimatických podmínkách si budete s teplem pod zadkem lebedit.

·         Zabudovaná navigace

·         Tónovaná skla

·         Parkovací senzory

Nejen ženy z nich mají radost. Ale je dobré se spoléhat i na vlastní oči.

·         Detekce mrtvého úhlu
kožený interiér

Při předjíždění a v dnešním hustém provozu velice šikovná věc.

A další a další vymoženosti, které si do svého miláčka můžete nechat dát. Je třeba ale také nezapomínat na to, že čím více elektroniky v autě máte, tím větší riziko rozbití nebo její nefunkčnosti podstupujete. A každý servis a oprava Vás budou něco stát.